Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Навіщо потрібна довідка-допуск до занять фізкультурою

Навіщо потрібна довідка-допуск до занять фізкультурою

Для того, щоб заняття фізичною культурою та приносити здоров’ю виключно користь, важливо отримати спеціальний допуск. Документ відображає можливість учня або студента займатися спортом у певній групі.

Зачем нужна справка допуск к занятиям физкультурой

Необхідність оформлення довідки

Отримання довідки є обов’язковою процедурою. Міністерство охорони здоров’я стежить за тим, щоб кожен, хто відвідує фізкультуру, оформив її ще на початку навчального року.

Наявність документа – законна вимога.

Навіщо потрібна довідка допуск до занять фізкультурою

Результати обстеження свідчать про те, яка максимально допустима інтенсивність навантажень дозволена у конкретному випадку. Виходячи з цього, відбувається поділ на кілька функціональних груп:

  1. Основна. У неї входять повністю здорові діти мінімум із середнім рівнем фізичного розвитку. Функціонування їх серцево-судинної системи характеризується аналогічними можливостями.
  2. Підготовча. Складається з дітей, які нещодавно перенесли якесь захворювання у стадії загострення. При цьому немає необхідності проходити курс занять лікувальною фізкультурою.
  3. Спеціальна. Включає дітей, чий стан здоров’я постраждав з-за серйозно перенесенного недугу або знаходиться у несприятливому стані на постійній основі.

Навчання при цьому відбувається без будь-яких обмежень, але повноцінні заняття фізичною культурою за встановленою програмою не дозволяються. Функціональні можливості знижені до позначки нижче середнього рівня.

У першому випадку на уроках допускається здача будь-яких нормативів у повному обсязі. У другому передбачається поетапне збільшення навантаження. Нормативи у цей період тимчасово не здаються. Третій варіант є більш складним. Діти, які входять до спеціальної групи, займаються відповідно до визначених програмами. В ході розробки обов’язково враховують характер відхилень, їх ступінь.

Як оформлюється?

Очевидно, що дана довідка дозволяє підтримувати оптимальний стан здоров’я і ефективно боротися з різними захворюваннями, якщо вони є. Навантаження буде надаватися настільки інтенсивно, наскільки це можливо у кожному конкретному випадку. Ніякої роботи на знос. Тільки поміркованість і користь.

Для того, щоб оформити відповідний документ, необхідно пройти обстеження у лікаря-терапевта. Також обов’язково потрібно зробити кардіограму. На підставі усіх наявних даних робиться висновок про те, чи існують які-небудь протипоказання для занять у основній групі.

Тільки після того, як доктор переконається у тому, що та чи інша ступінь навантаження допускається, можна спокійно приступати до занять спортом, поїздкам на будь-які змагання. Довідка необхідна не тільки вчителю фізичної культури або спортивному тренеру, а й самим батькам та дитині. Наявність документа допоможе переконатися у тому, що ніякої небезпеки для здоров’я точно не виникне. Остерігатися абсолютно нічого.

Де отримати довідку для занять фізкультурою?

Оформлення допуску можливо у будь-якому типі установи, де є ліцензія на його видачу. Нерідко люди вибирають державні поліклініки. Але відправляючись туди, вони стикаються з масою неприємних моментів. Це величезні натовпи пацієнтів посеред вузьких коридорів і нервовий медичний персонал.

Результатом візиту стануть витрачений час та зіпсований настрій. Часто отримання документа при першому відвідуванні переноситься. А це означає, що все описане вище повторюється знову.

Відмінне рішення – вибір на користь приватної клініки «Медстрахсервіс»! Потрібно лише зателефонувати у медичний центр і записатися на зручний час та відповідну дату. Звернення можливо навіть у вихідні дні.

  1. Для отримання довідки необхідно пред’явити тільки паспорт або свідоцтво про народження. Вартість послуг цілком прийнятна, а оплата можлива будь-яким зручним способом, включаючи безготівковий розрахунок.
  2. Вигідні знижки – вірна традиція «Медстрахсервіса». Ви можете скористатися гарантованої економією у розмірі до 50 відсотків від встановленої вартості послуги.

Обов’язково загляньте на сайт клініки і вивчіть актуальні пропозиції. Тим більше, що у центрі можна оформити і інші важливі документи. Серед них:

Список цим не обмежується. Мінімальні ціни і відмінний рівень обслуговування забезпечені кожному пацієнту.

Процедура оформлення довідок повністю легальна. Усі видатні документи тільки справжні. Отримання довідки відбувається максимально оперативно. У більшості випадків це займає півгодини-годину.

Приходьте у «Медстрахсервіс» і скористайтеся якісними послугами досвідчених фахівців. Сприятлива атмосфера, кращі ціни і швидка швидкість роботи – ось за що пацієнти цінують клініку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання