0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Записатися

Навіщо потрібна довідка-допуск до занять фізкультурою

Навіщо потрібна довідка-допуск до занять фізкультурою

Для того, щоб заняття фізичною культурою та приносити здоров’ю виключно користь, важливо отримати спеціальний допуск. Документ відображає можливість учня або студента займатися спортом у певній групі.

Зачем нужна справка допуск к занятиям физкультурой

Необхідність оформлення довідки

Отримання довідки є обов’язковою процедурою. Міністерство охорони здоров’я стежить за тим, щоб кожен, хто відвідує фізкультуру, оформив її ще на початку навчального року.

Наявність документа – законна вимога.

Навіщо потрібна довідка допуск до занять фізкультурою

Результати обстеження свідчать про те, яка максимально допустима інтенсивність навантажень дозволена у конкретному випадку. Виходячи з цього, відбувається поділ на кілька функціональних груп:

  1. Основна. У неї входять повністю здорові діти мінімум із середнім рівнем фізичного розвитку. Функціонування їх серцево-судинної системи характеризується аналогічними можливостями.
  2. Підготовча. Складається з дітей, які нещодавно перенесли якесь захворювання у стадії загострення. При цьому немає необхідності проходити курс занять лікувальною фізкультурою.
  3. Спеціальна. Включає дітей, чий стан здоров’я постраждав з-за серйозно перенесенного недугу або знаходиться у несприятливому стані на постійній основі.

Навчання при цьому відбувається без будь-яких обмежень, але повноцінні заняття фізичною культурою за встановленою програмою не дозволяються. Функціональні можливості знижені до позначки нижче середнього рівня.

У першому випадку на уроках допускається здача будь-яких нормативів у повному обсязі. У другому передбачається поетапне збільшення навантаження. Нормативи у цей період тимчасово не здаються. Третій варіант є більш складним. Діти, які входять до спеціальної групи, займаються відповідно до визначених програмами. В ході розробки обов’язково враховують характер відхилень, їх ступінь.

Як оформлюється?

Очевидно, що дана довідка дозволяє підтримувати оптимальний стан здоров’я і ефективно боротися з різними захворюваннями, якщо вони є. Навантаження буде надаватися настільки інтенсивно, наскільки це можливо у кожному конкретному випадку. Ніякої роботи на знос. Тільки поміркованість і користь.

Для того, щоб оформити відповідний документ, необхідно пройти обстеження у лікаря-терапевта. Також обов’язково потрібно зробити кардіограму. На підставі усіх наявних даних робиться висновок про те, чи існують які-небудь протипоказання для занять у основній групі.

Тільки після того, як доктор переконається у тому, що та чи інша ступінь навантаження допускається, можна спокійно приступати до занять спортом, поїздкам на будь-які змагання. Довідка необхідна не тільки вчителю фізичної культури або спортивному тренеру, а й самим батькам та дитині. Наявність документа допоможе переконатися у тому, що ніякої небезпеки для здоров’я точно не виникне. Остерігатися абсолютно нічого.

Де отримати довідку для занять фізкультурою?

Оформлення допуску можливо у будь-якому типі установи, де є ліцензія на його видачу. Нерідко люди вибирають державні поліклініки. Але відправляючись туди, вони стикаються з масою неприємних моментів. Це величезні натовпи пацієнтів посеред вузьких коридорів і нервовий медичний персонал.

Результатом візиту стануть витрачений час та зіпсований настрій. Часто отримання документа при першому відвідуванні переноситься. А це означає, що все описане вище повторюється знову.

Відмінне рішення – вибір на користь приватної клініки «Медстрахсервіс»! Потрібно лише зателефонувати у медичний центр і записатися на зручний час та відповідну дату. Звернення можливо навіть у вихідні дні.

  1. Для отримання довідки необхідно пред’явити тільки паспорт або свідоцтво про народження. Вартість послуг цілком прийнятна, а оплата можлива будь-яким зручним способом, включаючи безготівковий розрахунок.
  2. Вигідні знижки – вірна традиція «Медстрахсервіса». Ви можете скористатися гарантованої економією у розмірі до 50 відсотків від встановленої вартості послуги.

Обов’язково загляньте на сайт клініки і вивчіть актуальні пропозиції. Тим більше, що у центрі можна оформити і інші важливі документи. Серед них:

Список цим не обмежується. Мінімальні ціни і відмінний рівень обслуговування забезпечені кожному пацієнту.

Процедура оформлення довідок повністю легальна. Усі видатні документи тільки справжні. Отримання довідки відбувається максимально оперативно. У більшості випадків це займає півгодини-годину.

Приходьте у «Медстрахсервіс» і скористайтеся якісними послугами досвідчених фахівців. Сприятлива атмосфера, кращі ціни і швидка швидкість роботи – ось за що пацієнти цінують клініку!

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання