Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Навіщо потрібна страховка КАСКО?

Навіщо потрібна страховка КАСКО?

Для того, щоб водій міг відчувати себе набагато комфортніше, створена страховка КАСКО. На жаль, не можна бути повністю впевненими у тому, що саме вас ніколи не торкнеться неприємна ситуація. Що являє собою даний тип страхування? Чому краще оформити його? Обговоримо ці питання далі.

Зачем нужна страховка КАСКО

Особливості послуги

Функція страхування даного типу полягає у тому, щоб убезпечити власника авто від серйозних фінансових витрат, викликаних різними ДТП й не тільки. Якщо було завдано будь-якої шкоди стану ТЗ або здоров’ю людини, компанія візьме на себе усі збитки.

І зовсім неважливо, хто саме винен у тій чи іншій ситуації. Ви у будь-якому випадку перебуваєте у повній безпеці й забезпечені фінансовим захистом. Це ключовий момент, який відрізняє КАСКО від ОСЦПВ, яка є обов’язковою для оформлення в Україні.

Наявність ОСЦПВ – законна вимога. Його ігнорування тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності з наступним накладенням штрафних санкцій. Буде потрібно виплатити державі певну суму грошових коштів.

А ось отримання страховки КАСКО не є обов’язковим, однак дуже бажано це зробити.

Переваги очевидні, хоча ніхто вас точно не покарає за її відсутність.

Терміни

Зважилися на оформлення важливого документу? Це дуже розумний вибір, так як неприємна ситуація може застати зненацька, коли ви опинитеся абсолютно неготові до її появи. Слід з’ясувати, на який період дозволяється укладення договору. Ось які можуть бути терміни дії:

 1. 2 тижні – зазвичай вибирають власники автомобілів, які не пройшли реєстрацію у момент отримання страховки. Дуже часто це роблять водії транспортних засобів з іноземними номерами через в’їзд у режимі транзиту.
 2. Кілька місяців – оптимальне рішення при нерегулярній експлуатації авто, прийнятті рішення про швидкий продаж.
 3. 1 рік – найбільш частий вибір автовласників.
 4. 2-5 років – це максимальна тривалість дії.

На вартість оформлення безпосередньо впливає термін, на який власник ТЗ уклав угоду з обраним страховиком.

Переважно зупинятися на більш тривалій дії, щоб уникнути неприємних моментів у вигляді багаторазових перевірок нюансів, які супроводжують страховий випадок. Та й з точки зору економії коштів, це доцільніше.

Зрозуміло, життєві ситуації бувають різними. Якщо у певний момент у вас немає достатньої суми, щоб укласти договір на тривалий термін, оформлення навіть на кілька місяців – правильне рішення. Вкрай важливо відчувати себе захищеними у сучасному світі. Користування цінними перевагами послуги цілком забезпечує це.

Що дає страховка?

Ви гарантовано отримаєте компенсацію від страхової компанії, незважаючи на те, чи стали ви самі винуватцем аварії або постраждали від дій інших людей. Наявність другого учасника дорожнього руху не є обов’язковим. Виплата здійснюється й при вашій вині, й навіть при виникненні такої неприємності, як незаконне заволодіння транспортним засобом.

Ситуації

Ось коли можна розраховувати на допомогу:

 1. У разі стихійного лиха, що спричинило за собою погіршення стану авто. Шквальні вітри, гради, ожеледь й «сюрпризи», які вони підносять, більше не будуть вас лякати.
 2. При пожежі, викликаному як внутрішніми проблемами (наприклад, неправильна робота двигуна, яка спричинила за собою сильний перегрів), так й зовнішніми обставинами.
 3. Викрадення та інші протиправні дії осіб, спрямовані безпосередньо на ТЗ. Злочинці б’ють вікна, проникають у авто й безжально позбавляють величезну кількість водіїв можливості управляти та володіти улюбленими засобами пересування. І далеко не завжди оплачувана стоянка з цілодобовою охороною або власний гараж рятують. А страховка відшкодує важку втрату.
 4. При негативних наслідках не зовсім акуратною їзди. Проблема часто зачіпає недосвідчених водіїв. Але, на жаль, навіть якщо ви маєте великий стаж їзди, не можна стверджувати однозначно, що ви не ризикуєте. Біда може прийти звідти, звідки її зовсім не чекаєш, наприклад, при безвідповідальному ставленні до роботи з боку комунальних служб (розриті ями посеред дороги, не вчасно спиляні дерева).

На етапі детальної консультації фахівець з’ясовує, які моменти вкрай важливі саме для вас. Можна отримати повний спектр послуг, враховуючи усі можливі ризики. Але якщо ви побажаєте, будуть виділені лише окремі випадки.

Слід враховувати, що при включенні у договір страхування дорожньо-транспортних пригод, ви маєте право розраховувати на відшкодування збитків й при найменших поломках, які не становлять загрози «життя» машини, та при серйозному пошкодженні з неможливістю відновлення.

Винні ви чи ні – страховик все одно зобов’язується виплатити грошову компенсацію у певному розмірі. Цілісність вашого гаманця аніскільки не постраждає.

Будь-яка неприємність, безпосередньо пов’язана з автомобілем, та відшкодування різних фінансових витрат – справа рук страхової компанії, що не зачіпає розмір вашого бюджету.

Ось чому КАСКО цінує безліч людей та не нехтують можливістю її оформлення поряд зі стандартним ОСЦПВ, яка є строго обов’язковою. Витративши трохи більше грошей одного разу, ви зможете спати спокійно й перестанете думати про те, що існують проблеми, описані вище.

Чи можлива відмова?

Страхова компанія може відмовити у виплаті. Однак це відбувається не просто так. Причини, які ставлять під сумнів можливість відшкодування шкоди:

 • недотримання будь-яких пунктів;
 • самостійні дії, що стосуються успішного вирішення ситуації;
 • переміщення за допомогою транспортного засобу після виниклої неприємності;
 • ігнорування необхідності сповіщення страховика про подію;
 • відсутність будь-яких підтверджуючих документів, наприклад, протоколу поліції;
 • відмова у наданні прямого доступу до ТЗ.

Якщо ви врахуєте усі перераховані вище правила, уважно перечитавши наданий документ, ніяких неприємностей виникнути не повинно. Головне – приділити увагу деталям, прописаним у ньому, та належним чином повідомити про подію.

Куди краще звернутися?

Медичний центр «Медстрахсервіс», який знаходиться у Києві, надає цінну послугу. Тут можна оформити страховку КАСКО за прийнятною ціною. Фахівці допоможуть скласти договір максимально швидко та роз’яснять будь-які незрозумілі нюанси.

У клініці також надаються інші корисні послуги, як суто медичної спрямованості, так й страхової. Ви можете отримати різні види медичних довідок, скористатися можливістю оформити обов’язкову «автоцивілку», приєднатися до добровільного медичного страхування та багато іншого.

Телефонуйте у «Медстрахсервіс» та записуйтеся на будь-який зручний час у будні або вихідні. Усі послуги повністю легальні, а документи відповідають актуальним законним вимогам. Відмінний сервіс також гарантований кожному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання