Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Довідка 083

Довідка 083

Кожен автомобіліст добре знайомий з довідкою 083. Новачкам важливо розуміти, що являє собою документ, й де він може знадобитися, адже у власників авто його можуть запитувати у різних випадках.

Де потрібна:

 • без неї неможливо отримати водійські права у автошколі;
 • замінити посвідчення;
 • потрібно пред’явити при виникненні ДТП, у якому брав участь автомобіль водія;
 • у процесі переоформлення прав після зміни особистих даних;
 • відкриття нової категорії.

А видається медична довідка тількі після того, як пройдена медична водійська медкомісія.

справка 083

Що за довідка 083?

Довідка 083 – документ, який потрібно у обов’язковому порядку отримати тому, хто хоче мати водійські права. Вперше оформлення даної довідки необхідно у автошколі. Потім у водія може виникнути необхідність повторного отримання довідки у разі дорожньо-транспортної пригоди або заміни прав, яку виробляють при викраденні та втраті посвідчення, або отриманні ще однієї категорії. При цьому кожен з випадків, вимагає повторне проходження медичного огляду.

Медична довідка підтверджує те, що фізична особа у змозі повноцінно керувати транспортним засобом та не має обмежень. Видає довідку терапевт районної клініці або лікар приватного медичного центру. З огляду на те, яким бюджетом володіє людина, налаштована вона втрачати свій час та терпіти бюрократичні нюанси у державних установах, водій сам вибирає, куди йому звернутися.

Проходження комісії: етапи, документи

Захід починається з відвідин лікарів та здачі аналізів, а завершується підбиттям підсумків терапевтом. З собою необхідно мати два фото у форматі 3х4, паспорт, результат флюорографії, а також довідку з психоневрологічного центру. Жінки повинні відвідати гінеколога, який зробить виписку про стан здоров’я жінки та наявность або відсутность вагітності.

Для всіх чоловіків обов’язковим для проходження медкомісії документом є – військовий квиток або приписний. Також у числі обов’язкових обстежень – ЕКГ.

Для водіїв, які здійснюють регулярні вантажоперевезення та пасажирські рейси, такий комплексний медогляд – доводитися робити з регулярністю один раз на рік. У окремих випадках, можуть знадобитися додаткові довідки. Наприклад, це стосується людей, у яких виявлено порушення зорових функцій. На прийом до окуліста їм потрібні окуляри чи лінзи, якими вони користуються й рецепт, виписаний офтальмологом.

Скільки сьогодні коштує пройти комісію водієві?

Проходження медкомісії у приватній клініці може обійтися у пристойну суму. Але зібравшись проходити медогляд у держустанові, можна відбутися мінімальними фінансовими витратами, у які увійде вартість бланків, а також медичні набори для здачі аналізів та гінекологічного огляду.

Однак при цьому варто бути готовими до того, що для рішення питання, потрібно ціла міні-відпустка з місця роботи, адже на обходження усіх лікарів піде не один день. Кожен лікар приймає у певні години, що дуже часто не дозволяє застати двох лікарів у один день. Довгі черги, витрати бюрократичної системи та хамуватий персонал – неприємна сторона, з якою може зіткнутися людина, яка проходить медкомісію у районних медзакладах.

Вартість медичної довідки формується від рівня клініки, регіону й категорії водія. Наприклад, категорії, що включають у медкомісію висновок психолога, вище за своєю вартістю. При цьому тарифи медцентрів, що пропонують швидке оформлення довідки навіть без присутності людини у клініці, залишаються досить лояльними.

Яких лікарів обходити?

Довідка 083 видається після того, як отримані результати аналізів, прохожденія обстежень та пред’явлені усі довідки, необхідні регламентом України.

Обов’язковий візит до наступних фахівців:

 • нарколога (у окремому диспансері, перед проходженням усіх основних лікарів)
 • психіатра (також у окремому державному диспансері);
 • окуліста;
 • ЛОРа;
 • хірурга;
 • терапевта.

Результати обстеження у кожного медика будуть занесені до спеціальної карти, й тільки у кінці медкомісії, терапевт, який є лікарем-експертом та представником медкомісії, перенесе їх у довідку 083.

Діє така довідка – 5 років. У разі виявлення хронічних захворювань, які потребують регулярного спостереження, термін може бути скорочений до трьох років або року. Швидкість, легкість та вартість проходження усіх лікарів буде прямо залежати від обраного закладу.

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання