Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Запис до нарколога, психолога у Києві

 • null
  Анонімні консультації
  Ми гарантуємо повну конфіденційність усіх звернень до нашої клініки
 • null
  Досвідчені лікарі
  У нас працюють тільки лікарі з досвідом роботи від 10 років та вищою освітою
 • null
  100% вирішення проблем
  Наші лікарі знають, чим Вам допомогти та як вирішити практично будь-яку проблему
 • null
  Чесні та фіксовані ціни
  Ми не беремо додаткових прихованих платежів та націнок
medosmotr

Консультація фахівця нарколога вищої категорії

Професійна консультація нарколога-психіатра – гарантія отримання кваліфікованої допомоги будь-якої складності. Для того, щоб повернутися до звичного способу життя, позбутися від шкідливої звички вживати алкоголь і заборонені речовини, а також усунути різні проблеми суто психічного походження, слід звернутися до досвідченішого фахівця. Такий працює в клініці «Медстрахсервіс».

Спеціаліст, який допоможе кожному

Лікар, який веде прийом у нашому медичному центрі, постійно актуалізує і покращує професійні вміння, щоб надавати допомогу будь-якої складності, використовуючи виключно сучасний і повністю безпечний підхід.

Фахівець володіє високим ступенем кваліфікациї, тому ви можете спокійно довірити йому власне здоров’я.

Нарколог: що перевіряє

Прийшовши на консультацію до нарколога, будьте готові до того, що процес займе чималу кількість часу, що повністю виправдано. Первинний прийом триває близько 1 години, вторинний – вдвічі менше. Ось що саме відбувається в ході консультації:

 1. Доктору потрібно поговорити з пацієнтом, щоб з’ясувати важливі деталі його стану, а також встановити наявні скарги, вивчити насторожуючі симптоми.
 2. Лікар уважно аналізує повний комплекс реакцій і рефлексів, а також досліджує поведінку пацієнта, його координаційні особливості.
 3. Нарколог видає необхідні напрямки на здачу аналізів. Тільки після отримання результатів представляється можливим максимально точне поставлення діагнозу і подальше призначення схеми лікування.

Вчасно надані послуги нарколога – запорука швидкого і ефективного лікування від згубної пристрасті. Ви забудете про неї раз і назавжди, як про страшний сон.

Чим допоможе

В ході проведення консультації психіатр-нарколог застосовує кілька дієвих робочих методик. Процедура кодування від алкогольної залежності відбувається шляхом використання різних способів. В їх число входять:

 • імплантація дисульфіраму;
 • блокада «Торпедо» з комплексним підходом;
 • підшивання дисульфіраму;
 • комбінована методика.

Також лікар може провести провокаційно-стресову пробу і ефективно зняти абстинентний синдром. Фахівець призначить оптимальну схему лікування пацієнта, який страждає від наркотичної залежності, що дозволить підтримувати стабільний стан. Це ж стосується послуг психіатричної спрямованості.

Переваги звернення

Якщо ви бажаєте потрапити на прийом до лікаря-нарколога, обов’язково зателефонуйте у клініку «Медстрахсервіс», яка знаходиться у Києві. Крім високого рівня кваліфікації нарколога (Київ), звернувшись сюди, пацієнту гарантовані і інші важливі переваги.

Ви не витрачаєте занадто багато часу, так як записуєтеся на зручний час і оптимальну дату. Не потрібно сидіти в чергах годинами. Вартість послуг прийнятна. Рівень цін цілком відповідає якості. Відмінне обслуговування вам забезпечено. Ввічливе звернення налаштує на позитивний лад, заспокоїть і підбадьорить, що особливо цінно для пацієнтів зі згаданими вище проблемами.

ПРЕЙСКУРАНТ ЦІН

ПослугиВартістьЧасКоментарій
Консультація лікаря-нарколога (первинна)500 грн.60 хв.
Консультація лікаря-нарколога (повторна)450 грн.30 хв.
Консультація родичів залежних500 грн.60 хв.Проводиться без пацієнта
Кодування від алкоголізму імплантацією дисульфіраму (Тетлонг, Еспераль)4050-6050 грн.60 хв.Після консультації, при відсутності протипоказань.

Бажано присутність близьких.

Кодування від алкоголізму методом підшивки дисульфіраму (Еспераль, США)7050 грн.90 хв.Після консультації, при відсутності протипоказань.

Бажано присутність близьких.

Індивідуальний підхід

Комплексна блокада від алкоголізму3050 грн.60 хв.Термін 1-5 років +500 грн за рік кодування.

Після консультації, при відсутності протипоказань.

Бажано присутність близьких.

Індивідуальний підхід

Кодування від алкоголізму комбінованими методами6050-9050 грн.60-120 хв.Після консультації, при відсутності протипоказань.

Бажано присутність близьких.

Індивідуальний підхід

«Кодування» від тютюнопаління3550 грн.Медикаментозне кодування + 3 сеанси психотерапії
Проведення провокаційно-стресової проби2950 грн.90-120 хв.Проводиться через певний час після кодування (час визначається за погодженням після кодування)
Розкодування від алкоголізму3550 грн.30 хв.Індивідуальний підхід.

Після попередньої консультації.

Медикаментозне зняття абстинентного синдрому, проведення дезінтоксикаційної терапії2050 грн.60-90 хв.Після первинної консультації. У вартість входять всі медикаменти на 1 день, проведення ін’єкцій і крапельниць.
Консультація і призначення схеми підтримуючого лікування доктором-наркологом1550 грн.40-60 хв.При відсутності вираженого абстинентного синдрому
Консультація лікаря-психіатра, психолога (первинна)500 грн.60 хв.
Консультація лікаря-психіатра, психолога (повторна)450 грн.30 хв.
Консультація сімейної пари700 грн.60 хв.
Психотерапія (когнітивно-поведінкова)650 грн.60 хв.

1 сеанс

Панічні атаки, ВСД, неврози, депресії, фобії, тривожні розлади, ОКР, залежності.
«Кодування» від ігроманії4250 грн.Медикаментозне кодування + 3 сеанси психотерапії
«Кодування» від ожиріння4550 грн.Медикаментозне кодування + 3 сеанси психотерапії
Консультація і призначення схеми підтримуючого лікування доктором-психіатром (панічні атаки, ВСД, депресії, неврози, ОКР, фобії, тривожні стани)1550 грн.60 хв.При відсутності гострих психотичних станів

Всі методи немедикаментозного лікування – за результатами попереднього консультування, з урахуванням індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Відгуки пацієнтів

Зізнаюся, що ніколи не любила розкриватися комусь і тим більше обговорювати свої внутрішні переживання. З боку, всім моїм колегам і знайомим, напевно, здавалося, що я сильна і життєрадісна жінка. Але щовечора, приходячи додому в порожню квартиру, на мене накочувала страшна депресія і небажання прокидатися на наступний день. Дякую себе за рішучість і за те, що в один з таких вечорів, знайшла номер клініки. Вже після однієї телефонної розмови з доктором Полторак Ярославом, зрозуміла, що змогла б розкритися цій людині. А після першої бесіди наживо, відчула полегшення і зрозуміла, що сеанси дають результат.

Кіра, Київ

Півроку тому я вперше зіткнулася з панічними атаками. Про самое поняття я дізналася пізніше, вже на консультації з психіатром Ярославом Валерійовичем. До цього кілька місяців мене охоплював моторошний страх, і я не розуміла, що зі мною відбувається. Процес лікування моїх атак приніс плоди вже на перших заняттях. Знайшли джерело проблеми, який лежав прямо на поверхні. Робота була ефективною і приємною. Кожного разу, виходячи з кабінету Ярослава, відчувала себе нової і натхненною.

Аліна, Київ

Я був наркозалежним довгий час. Був проти лікування і задоволений своїм життям, яке як я тепер розумію, перебувало «за крок до смерті». Пройти лікування в клініці, мене вмовила мама, напевно, вона була тією останньою краплею чогось святого, що залишилося у моєму житті. В процесі лікування вперше познайомився з психіатром Полторак Ярославом. Зустрічі з ним були найприємнішими моментами у всьому періоді позбавлення від залежності. Далі, я відчув потребу у бесіді з ним уже в процесі реабілітації, саме він допоміг мені позбутися від почуття провини перед близькими і відчути себе по-справжньому здоровим.

Юрій, Бровари

Я потрапила до Ярослава Валерійовича, коли зрозуміла що потрібно рятувати доньку і зателефонувала в клініку. Моїй Ані було 15, коли вона пережила почуття першої закоханості, а слідом першу втрату в своєму житті – загибель цього хлопчика. Вона не виходила зі своєї кімнати, відмовлялася ходити в школу. Звичайно, я розуміла її стан і дала час на те, щоб відійти від того, що сталося, але йшли тижні, а все ставало тільки гірше. Вона плакала ночами, не хотіла спілкуватися навіть із близькими подругами. Психіатр зміг за один сеанс «оживити» Аню і за кілька бесід витягнути її з цієї депресії.

Тамара, Київ

Одного разу я підсів на покер. Це було звичайним захопленням, щоб скоротати вечори. Спочатку грали на дріб’язок, трохи пізніше ставки виросли, а разом з ними виріс азарт. Хотілося грати і випробувати відчуття виграшу знову і знову. Став виносити гроші з дому, займати у друзів. Вліз у великі борги, дружина переїхала до мами. Єдиний друг, хто не відвернувся від мене, запропонував записати мене на прийом до психотерапевта. Тоді це навіть смішним мені здалося. Але тепер, дуже радий, що все ж погодився піти. Життя встала на своє коло, дружина повернулася, єдина емоція, що виникає при слові гри – жалість, до тих людей, які влипли в цю павутину, як я колись.

Антон, Вишневе

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання