Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Кілька порад про те, якими повинні бути ваші дії після ДТП

Перша задача – постарайтеся приблизно, оцінити збиток транспортних засобів. У разі при мінімальному пошкодженні, якщо не існує шкоди здоров’ю людей, тут краще закінчити з’ясування ситуації мирним шляхом без співробітників ДАІ, поки не з’ясувалося, що у вас прострочена меддовідка водія і страховій компанії є привід не виплачувати страховку.

Проблема полягає в тому, що якщо приїжджають співробітники ДАІ, то першим ділом вони забирають посвідчення водія у винуватця торжества до з’ясування обставин або рішення суду. У разі, коли ситуація спірна, «хто правий, хто винен?», інспектори ДАІ забирають посвідчення водія у всіх, хто брав участь в дорожньо-транспортній пригоді. І до речі, за відсутність меддовідки водія з вас візьмуть трохи грошей – вказано в 126 статті від 426 до 850 грн. Хоча зробити медичну довідку водієві набагато дешевше від 200 до 400 грн.

Тепер подивіться, що буде дешевше: відразу віддати гроші потерпілому на ремонт автомобіля або потім вирішити проблему за допомогою друзів, де мінімальну суму потрібно віддати 100 доларів, за повернення прав, а потім ще потрібно заплатити штрафи, які ви виписали в поточному році. Загалом в Україні за створення ДТП можуть дати пішохідний відпочинок, від півроку до року. Тут ви самі вирішуєте, як діяти: відразу компенсувати всю суму жертві або витратити таку ж суму грошей на вирішення проблеми, але плюс ви втратите час і ще більше зіпсує настрій. Звичайно, бувають такі винятки, коли ви перебуваєте в родинних стосунках з начальником ДАІ, тут такий імунітет виходить, що про таку дрібницю, як меддовідки водія і згадувати не треба.

Серйозна дорожньо-транспортна пригода

Сталося серйозне ДТП, ваші автомобілі застраховані і цифри на відновлення авто лякають вашу свідомість, тут нічого не зробиш потрібно запрошувати інспекторів ДАІ. З даішниками, намагайтеся відразу визначитися, хто винуватець аварії. Прикладіть максимум зусиль, щоб вам залишили водійське посвідчення навіть, в тому випадку навіть якщо ви не праві. Звичайно, за законом інспектор ДАІ повинен забрати права, але гроші в нашій країні, роблять чудеса.

Пам’ятайте! Якщо відсутня медична довідка водія, ваша страховка не дійсна!

При серйозній дорожньо-транспортній пригоді, обов’язково потрібно повідомити в компанію, там де був застрахований автомобіль. І паралельно згадуйте, чи є у вас меддовідка водія, інакше без неї вам можуть не сплатити страховий випадок. (Рада. Якщо немає водійської меддовідки постарайтеся її зробити за іншим числом, до ДТП). На місце аварії, вони повинні відправити свого комісара, щоб він грамотно допоміг оформити документи.

Не забувайте про свідків

Це вам скаже будь-який адвокат, намагайтеся відшукати свідків аварії. Обов’язково скористайтеся радою, так як якщо ви впевнені, що ви праві, свідки обов’язково потрібні. Не потрібно від них вимагати багато інформації, тільки номер телефону і прізвище, ім’я. Найбільше, що їм потрібно буде зробити, це прийти в суд.

Слідкуйте, щоб правильно оформили ДТП

Обов’язково перевірте схему ДТП і всі документи, які оформляли інспектори ДАІ. Обов’язково поставте прочерки в усі вільні місця, щоб потім туди ніхто нічого не міг дописати, це рекомендують адвокати.
Головне, не відмовлятися від медичного обстеження. Бо якщо ви відмовитеся це зробити, це підтвердить те, що ви керуєте транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. Коли даішники будуть вас просити пройти контроль тверезості, погодьтеся це робити, тільки з усіма учасниками аварії.

Коли в аварії є постраждалі люди, то без гаішників тут уже ніяк обійтися. Обов’язково потрібно викликати ДАІ і повідомити чи є там постраждалі, які потребують медичної допомоги. Деякі спеціально повідомляють в ДАІ, що є постраждалі люди, хоч це насправді не так, просто така інформація істотно прискорює приїзд співробітників ДАІ. До постраждалих можна віднести людей, які знаходяться в шоці. У них може не бути видимих ​​фізичних ушкоджень, але вони також потребують медичної допомоги.

Найнеприємніше «Суд»

Найнеприємніша заключна процедура ДТП «Суд». Коли ви опинилися тут, то найпростіше вдатися до послуг адвоката. Якщо хочете вирішити проблему своїми силами, постарайтеся уважно вивчити всі правові моменти у вашій справі. Якщо зрозуміло, що винуватець аварії ви, рекомендую щиросердно все визнавати. Якщо ви не будете йти від своєї відповідальності, заперечуючи всю провину, це пом’якшить вашу ситуацію. Можуть бути інші пом’якшувальні обставини, якщо зі своєї ініціативи ви компенсуєте ремонт автомобіля, визнаєте, що зробили аварію в стані душевного неспокою або різкого погіршення фізичного стану, несправності автомобіля, біс поплутав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання