Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Довідка в басейн, купити довідку в басейн

Чому обирають нас:

  • Немає черг.
  • Швидке проходження лікарів.
  • Меддовідка в день звернення.
  • Абсолютно законно.

При собі потрібно мати: Паспорт

Ціна меддовідки: До 18 років – 300 грн/Після 18 років – 400 грн

Купити довідку в басейн у Києві

Мільйони статей не потрібно писати про те, щоб побачити який образ життя веде людство останні кілька десятиліть. В основному пасивний, сидячий спосіб життя та інший. Виходячи з цього, мала рухливість спини, суглобів і відповідно загальне самопочуття стає тільки гірше.

Звертаючись до лікаря за порадою, не кожен доктор Вам скаже: «Відвідуйте басейн». Зараз (час розвитку спортивних комплексів) потрапити в басейн легше простого. Дивно те, що плавання в басейні багато в чому перевершує багато видів спорту. Все, що Вам потрібно для відвідування басейну, крім плавального костюма, це медична довідка в басейн, яка дозволяє його відвідування.

Заняття в басейні – це гарантія прекрасного фізичного стану і всього здоров’я в цілому.

Під час плавання у людини відбувається комплексна робота усіх м’язів, включається дихання, завдяки чому йде позитивний вплив на багато систем людського організму (опорно-рухову, м’язову, серцево-судинну), поліпшується психоемоційний стан, плюс естетично формується фігура.

Подібні заняття рекомендуються навіть для немовлят від одного року. Однак, перш ніж віддати свою дитину на плавання, необхідно повністю упевнитися у серйозності організації, яка перед допуском громадянина в межі свого закладу, зобов’язана перевіряти медичні довідки в басейн, підтверджуючі здоров’я відвідувача. У серйозних організаціях виключення повністю відсутні, тому будьте готові до того, що незабаром вам також знадобиться оформляти цю довідку.

Природно, щоб уникнути огляди фахівців і безліч аналізів, ви можете звернутися в басейн, який не потребує наявність довідки. Але у цьому випадку ви повинні повністю усвідомлювати ризик, на який піддаєте себе або ж свою дитину. Басейн, який не вимагає наявності довідки про здоров’я, є певним сховищем для мікробів. У безконтрольному закладі існує велика ймовірність зараження інфекційними та грибковими захворюваннями.

Медична довідка для басейну – це гарантія вашої безпеки

За стандартами, встановленими Санепідемнаглядом, кожен басейн повинен періодично оброблятися хлорним розчином. Даний процес проводиться у профілактичних цілях для знищення мікробів. Однак деякі люди мають алергію на вказаний хімічний елемент, й знаходження у хлорованій воді може обернутися для них досить плачевно. Слідчо, щоб уникнути алергії та інших впливів хлорки на шкіру, відвідувачам необхідно обов’язково пройти медичний огляд, який проводиться у процесі оформлення документу – медична довідка для басейну.

Довідка в басейн свідчить про те, що у Вас немає протипоказань до відвідування басейну, сауни, лазні.

Для оформлення даної довідки необхідно пройти огляд у терапевта (у разі дитини, огляд виробляє педіатр) та дерматовенеролога.

Після цього ви отримуєте список аналізів, у який входять:

  1. Аналіз крові на RW.
  2. Реакція гемаглютинації на черевний тиф.
  3. Аналіз крові на СНІД.
  4. Аналіз на гостриків, яйця гельмінтів, ентеробіоз.
  5. Аналіз на збудників кишкових інфекцій.

Також у деяких випадках необхідно надати довідку з ШВД (шкірно-венералогіческій диспансер) або знімок флюорографії. Усі необхідні обстеження та аналізи необхідно уточнювати у терапевта.

Даний процес є безумовно не легким, а також займає багато часу. Багато людей не можуть дозволити собі витрачати кілька днів на проходження оглядів й здачу аналізів, а після близько тижня очікувати результати аналізів. Саме тому на сьогоднішній день є безліч організацій готових допомогти у такому нелегкому процесі. Прикладом цього є наша мережа профосмотрових клінік, яка оформляє медичні довідки в басейн за короткий проміжок часу та порівняно низьку вартість.

До кого звернутися?

Наша компанія Медстрахсервіс пропонує отримати довідку в басейн без проблем. Вам не потрібно витрачати години в чергах й повторно приходити за самою довідкою. У нас не буває черг! Скориставшись нашими послугами, довідку для басейну Ви отримуєте максимум протягом 30 хвилин! А поки довідка оформляється, у нас Ви можете випити смачної італійської кави.

Сьогодні у Медстрахсервіс отримати довідку в басейн може кожен. Для оформлення вам знадобитися зв’язатися з нашими фахівцями за вказаними в контактах телефонах й уточнити усі необхідні подробиці.

Ми працюємо без вихідних!

З собою потрібно мати паспорт або документ, що засвідчує особу.

Ми приймаємо готівковий та безготівковий розрахунок (розрахунок карткою через термінал).

Будь-які медичні довідки наша компанія видає на легальних підставах, маючи усі необхідні ліцензії та дозволи державних органів.

справка в бассейн

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання