Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Водійська медкомісія

Водійська медкомісія

Чому обирають нас:

 • Немає черг
 • Швидке проходження лікарів
 • Меддовідка в день звернення
 • Абсолютно законно

При собі потрібно мати:

 • Паспорт
 • Військовий квиток
 • Фото 3х4
 • Сертифікат психіатра і нарколога (можна отримати у нас)

Ціна меддовідки: 400 грн

Нові меддовідки для водіїв!

Автомобіль, це не тільки засіб пересування! Це свобода! Як приємно сісти за кермо та поїхати самому з друзями або близькими людьми на природу, річку або просто у ліс! Відпочити від міського шуму, суєти. Але перш ніж вирушити у дорог, необхідно дотримати кілька умов.

Для початку необхідно отримати права державного зразку на ту категорію, який автомобіль Ви хочете придбати. На сьогоднішній день з цим проблем немає! Досить відкрити інтернет й можна знайти кілька автошкіл поблизу від Вашого будинку. Бажано після того, як Ви визначилися з автошколою прочитати кілька форумів з відгуками про неї.

Обов’язковою умовою при допуску до керування автомобілем є водійська медкомісія, після проходження якої, кожен отримує медичну довідку для водіїв за формою 83/о. Вона необхідна для того, щоб Вас допустили до іспитів у державній автомобільній інспекції. Також необхідна ця медична довідка для водіїв, які змінюють свої права.

Медичну довідку для ДАІ Ви можете отримати у поліклініці за місцем проживання. Також водійська медкомісія може бути пройдена у будь-якому медичному закладі, який має усі необхідні сертифікати, що дозволяють виконуватии профмедогляди.

Співробітники ДАІ не повинні, а точніше не мають права вимагати від майбутніх водіїв звернення у певну клініку, яка, наприклад, може бути розташована на території місцевого підрозділу ДАІ та інше. Після проходження медкомісії видається спеціальна довідка єдиного зразка, яка може мати силу по всій території України. Слід також враховувати й факт того, що до медичних документів, отриманим у іншому районі, існує певний рівень недовіри. Внаслідок цього не виключені й тимчасові затримки, що пов’язані з перевіркою законності видачі подібних довідок. З цієї причини бажано, щоб водійська медкомісія проходила там, де безпосередньо буде проходити іспит здачі на права. Але якщо це неможливо, у клініці, де водій збирається проходити медкомісію необхідно запросити копію медичної ліцензії, що підтверджує право поліклініки надавати послуги такого роду.

Водії, які мають деякі обмеження щодо стану здоров’я, повинні в обов’язковому порядку мати з собою довідку, але тільки у тому випадку, якщо у їх правах є спеціальна позначка «медична довідка обов’язкова». У інших випадках постійно проходити медкомісію для отримання довідки не потрібно, так як подібного документа немає в переліку п.2.1.1 ПДР. Якщо Ви носите окуляри або контактні лінзи, то довідку теж необхідно буде мати при собі.

Проходження медкомісії для отримання меддовідки для ДАІ

Водійська медкомісія вимагає надання таких документів:

 • паспорт;
 • військовий квиток;
 • дві фотокартки розміром 3х4 (деякі клініки, які спеціалізуються саме на довідках для водіїв, мають можливість робити подібні фотографії на місці);
 • водійське посвідчення (якщо таке є).

Водійська медкомісія зобов’язує проходження таких лікарів:

 • хірург;
 • офтальмолог;
 • невропатолог;
 • отоларинголог;
 • нарколог;
 • психіатр;
 • терапевт.

Важливо знати!

При наявності захворювань, а також тих станів здоров’я, які перешкоджають позитивному завершенню медкомісії, необхідно з собою мати особисту медичну карту, а також виписки з історії хвороби разом з результатами всіляких досліджень.

Необхідно враховувати той факт, що іноді кандидата на отримання водійських прав можуть направити ще й на додаткове обстеження будь-якого характеру, яке може бути проведено відразу на місці або ж у поліклініці за місцем прописки.

Жінок додатково оглядає на медкомісії ще й гінеколог. Якщо є вагітність, то вона не є протипоказанням для керування транспортним засобом. У такому випадку у жінок вимагають довідку від її гінеколога про те, що вагітність протікає нормально та водити авто вагітної не протипоказане.

Отримавши довідку за формою 83/о та прослухавши вступний курс, Ви будете мати право на водіння автомобіля навчального центру з інструктором або, якщо є така можливість, то з людиною, термін водійського стажу, якого перевищує три роки. Необхідно пам’ятати те, що не по усіх дорогах дозволена навчальна їзда, а також й те, що Ви несете повну юридичну відповідальність, перебуваючи за кермом.

Для комфортної та безпечної їзди дотримуйтесь правил дорожнього руху й пам’ятайте, що автомобільна дорога є агресивним середовищем для людини.

Не соромтеся значка «Учень», обов’язково повісьте його на свій автомобіль, показуючи іншим учасникам дорожнього руху то, що Ви ще не є професійним водіям й ставлення до Вас, та Ваших помилок буде менш критичним.

І запам’ятайте золоте правило кожного водія, правило трьох «Д» – “Дай Дорогу Дурню! Ні цвяха, ні жезла!”

Наша мережа профосмотрових клінік Медстрахсервіс дає можливість кожному пройти медкомісію без черг у затишній та приємній обстановці, де персонал зможе відповісти на усі ваші запитання. Тільки разом з нами, протягом короткого часу ви зробите усе необхідне для отримання потрібного документа.

Вибирайте нас та будьте впевненими у завтрашньому дні! Звертайтеся!

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання