Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А
Логотип Медстрахсервіс
0800 21-91-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 35
0800 21-04-03
09:00 – 19:00 щодня
м. Київ, вул. Кошиця, 7А

Медичне страхування приватних осіб 2020

Медичне страхування приватних осіб 2020

Хоча на сьогоднішній день медичне страхування не є обов’язковою процедурою для українців, його швидке введення – цілком ймовірне явище. Що відбувається з системою у даний момент? Які зміни очікують? З’ясуємо важливі деталі.

Медицинское страхование частных лиц 2020

Що являє собою страхова медицина

Суть роботи системи полягає у відшкодуванні грошових витрат, що йдуть на надання медичної допомоги різних видів і покупку лікарських засобів, що супроводжує будь-якої страхової випадок. Страхування гарантує фінансове забезпечення у передбачених договорами ситуаціях. Згідно з умовами потрібно, щоб людина робила внески до фонду з певною періодичністю.

На сьогоднішній день це добровільна система. Найчастіше надається саме корпоративна послуга. Приватні особи користуються їй набагато рідше. Чому так? Перший варіант є більш вигідним, адже практично завжди оплату за послугу вносить сам роботодавець, гарантуючи повноцінне покриття витрат співробітників.

В яких ситуаціях виручить страховка

 1. При необхідності виїзду бригади швидкої допомоги з метою надання невідкладної допомоги.
 2. Перевезення в стаціонар.
 3. Проведення різних діагностичних заходів.
 4. Спеціальні процедури, націлені на лікування від якого-небудь захворювання.
 5. Лікування у стаціонарі, що включає в себе перебування у певному типі палати, а також харчування.
 6. Проведення необхідних обстежень.
 7. Консультації вузьких фахівців.
 8. Виклик лікарів додому.
 9. Отримання документів медичної спрямованості.
 10. Придбання медикаментів.
 11. Послуги стоматологічної допомоги.

Відшкодовуються усі супутні витрати як у випадку планової, так і при екстреній госпіталізації. Від кількості бажаних послуг залежить ціна поліса. Ви можете варіювати їх залежно від власних вимог і побажань. Як вже було сказано раніше, корпоративне страхування є більш доступним варіантом у будь-якому випадку.

Приватні особи страхують своє здоров’я набагато рідше. Ринок страхування у обговорюваній галузі переживає не найкращі часи. Але введення обов’язкової процедури може реально врятувати ситуацію, що склалася.

Які зміни можуть наступити

Разючі зміни у сфері охорони здоров’я продовжаться і у 2020 році. Планується, що в Україні буде введено обов’язкове медичне страхування, що базується на кількох важливих аспектах.

Перший – чітке визначення переліку послуг та медикаментів, відшкодування вартості яких є у рамках договору. Все те, що не включається до цього переліку, людина набуває за власні кошти.

Ще один важливий момент – участь абсолютно усіх громадян у процедурі фінансового забезпечення діяльності системи. Навіть якщо ви не є офіційно працевлаштованими, все одно платите спеціальні податки нарівні з усіма.

Йдеться про банальні покупки у супермаркетах і аптеках, які здійснюють люди різного віку і статусів. 20% будь-якого товарного чека – ПДВ. Це означає факт того, що дана сума надходить до бюджету, а потім йде на покриття послуг в області медицини.

Абсолютно кожна людина без винятків буде перебувати під надійним фінансовим захистом з боку держави, якщо вона проживає на його території.

Хто допоможе оформити страховку на найвигідніших умовах

Клініка «Медстрахсервіс» надає різні види послуг у галузі страхування, пропонуючи кращі ціни на відповідному ринку і найбільш вигідні умови для кожного клієнта. Звертаючись саме сюди, ви отримуєте можливість скористатися професійними послугами досвідчених співробітників і витратити мінімальну кількість часу на оформлення документа.

Основні переваги

 • Широкий спектр послуг не тільки в області страхової медицини, але і пов’язаний зі здачею аналізів, консультацією досвідчених вузькоспеціалізованих лікарів, отриманням різних видів довідок.
 • Тільки повністю легальна діяльність і видача документів, цілком відповідним законним державним вимогам.
 • Розумні ціни. Якість послуг, що надаються у клініці, гарантовано висока, а їх вартість цілком доступна. Усі бажаючі можуть отримати допомогу фахівців, не переплативши при цьому ні копійки зі свого гаманця.
 • Швидке оформлення. Діяльність клініки «Медстрахсервіс» спрямована на те, щоб ви могли оцінити успішні результати співпраці у максимально стислі терміни.
 • Можливість звернутися до служби підтримки саме тоді, коли вам це необхідно. «Медстрахсервіс» виручить вас у будь-який день тижня, навіть у суботу та неділю. Зручні години роботи гарантують максимальний комфорт пацієнтам.
 • Ви можете відвідати клініку саме тоді, коли захочете, безперешкодно отримавши цінну послугу. Важливо лише попередньо зателефонувати до менеджера і уточнити чи вільний час, який ви вибрали.

Зупинившись на медичному центрі «Медстрахсервіс», ви отримаєте можливість скористатися усіма необхідними видами лікарської допомоги під одним дахом. Тут можна здати безліч аналізів і пройти повноцінне обстеження на наявність конкретних недуг, не роз’їжджаючи при цьому по всьому місту.

Фахівці оперативно і грамотно введуть вас у курс справи і роз’яснять всі тонкощі процедури страхування і не тільки, відповівши на будь-які питання. Завдяки «Медстрахсервіс», ви будете повністю впевнені у завтрашньому дні і спокійні з приводу власного благополучного стану здоров’я – найбільшої цінності для людини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки

Нам важлива Ваша думка

Ми працюємо над якістю послуг нашої клініки!
Розкажіть про свої враження про "Медстрахсервіс"

feedback

Ми працюємо без вихідних та свят

Приїжджайте до нас

Лівий берег:

(0800) 21-04-03
(098) 03-948-03
(063) 181-52-25
(050) 212-33-30
м. Киів, вул. О. Кошиця, 7А

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Правий берег:

(0800) 21-91-03
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
м. Киев, вул. Героїв Дніпра, 35

Графік роботи:

Щодня 09:00 - 19:00

Попередньо запишіться по телефону

Наші партнери

Ми працюємо за чинною ліцензією МОЗ

Видаємо виключно законні медичні довідки, які приймають будь-які державні та приватні установи
Замовте дзвінок і ми відповімо на будь-яке Ваше запитання