Сертифікат нарколога форма 140/о

Сертифікат нарколога форма 140/о

Сьогодні для того щоб отримати практично будь-який дозвільний документ, роботодавцю або відповідним органам потрібен сертифікат нарколога за формою 140 / о. Це медичний документ, що підтверджує той факт, що у людини відсутня наркотична або алкогольна залежність.Люди, що мають проблеми з наркотичними речовинами або алкоголем, не контролюють свої дії в повній мірі, тому мають обмеження в багатьох сферах діяльності, включаючи управління транспортним засобом. Експертиза, яка свідчить, що людина не вживає наркотики і алкоголь, підтверджує профпридатність і стресостійкість, яка необхідна для виконання тих чи інших обов’язків. Довідка від нарколога — обов’язковий документ, регламентований Законом України.

Де вимагають довідку від нарколога?

Довідка за формою 140 / о необхідна для:

  • отримання водійського посвідчення;
  • працевлаштування на вакансії, які передбачають управління транспортом або використання зброї;
  • працевлаштування в державні установи;
  • при інших обставинах.

Відвідати кабінет нарколога обов’язково доведеться тим, хто хоче зайняти посаду в охоронній службі, бути водієм, пілотом, виконувати висотні роботи, а також бути представником правоохоронних органів, що використовують травматичну і вогнепальну зброю.

Як отримують довідку нарколога?

Традиційним способом отримання довідки є відвідування місцевого наркодіспансера. При собі потрібно мати паспорт, а чоловікам військовий квиток або прописаний. Експертиза включає в себе спілкування з наркологом, аналіз сечі, а рідше і крові. Всі показники разом і стають підставою свідчити про відсутність алкогольної і наркотичної залежності.

У більшості випадків, довідка від нарколога потрібна в комплекті з іншими медичними документами, а тому медогляд займає багато часу. Щоб не вистоювати довгі черги і не підлаштовуватися під графік прийомів лікарів, центр Медстрахсервіс, пропонує отримати сертифікат нарколога швидко і недорого. Ви можете відвідати наш центр в Києві для здачі аналізів в будь-який зручний час або зв’язатися з нами дистанційно.

Наша діяльність повністю легальна, а все що видаються довідки оформлені відповідно стандартам і вимогами чинного законодавства.Тому ми гарантуємо що в будь-якому органі без проблем візьмуть довідку, а наш клієнт буде звільнений від черг і бюрократії державних установ.

Поставьте Вашу оценку. Спасибо! 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...