0800 21-91-03
09:00 — 19:00 Ежедневно
г. Киев, ул. Героев Днепра, 35
0800 21-04-03
09:00 — 19:00 Ежедневно
г. Киев, ул. Кошица, 7А

Санітарна книжка нового зразка

Санітарна книжка — це ще один офіційно-діловий документ, який повинен зажадати працедавець від фахівця при працевлаштуванні.

Декілька років назад всіх зобов’язали оформити санітарну книжку нового зразка. Санітарна книжка та медична книжка: це одне й те саме? Так, це одна й та сама книжка. Наразі, правильно вона називається «Особова медична книжка №1-ОМК».
«Медстрахсервіс» розповідає вам, кому ж дійсно потрібно оформлювати санітарну книжку нового зразка. Вона потрібна для тих робітників, які залучені в наступних галузях:

  • — на підприємствах, що працюють з продуктами харчування та торгівлі;
  • — на комунальних підприємствах та підприємствах водопровідної споруди;
  • — виробництва, транспортування, зберігання та реалізація медикаментів;
  • — дошкільні, лікувально-профілактичні і учбово-виховні установи;
  • — косметичні та медичні послуги;
  • — інші галузі, де на законодавчому рівні передбачено проходження медоглядів. Це можуть бути також медогляди при вступі на роботу та медогляди, які проводяться раз на півроку чи рік, в залежності від вимог компанії, де ви працюєте.

Санітарна книжка нового зразка оформлюється у будь-якій медичній установі, яка має право на видачу таких документів. Тобто — ліцензію. Ви можете зробити це в звичайній державній поліклініці, чи в приватному медичному центрі.
У нас, в «Медстрахсервіс», ви маєте змогу оформити «Особову медичну книжку №1-ОМК», всього лише маючи з собою паспорт або інший документ, який засвідчує вашу особу, флюорографію, що діє на момент оформлення та дві фотокартки розміром 3×4.
Ціна санітарної книжки складає 550 гривень та 50 гривень за бланк особистої медичної книжки. Але оформлення санітарної книжки може бути двох видів: первинне (1 раз за весь час) або повторне (через кожної пів року), від цього ціна на медогляд може змінюватись. Для уточнення інформацію щодо вашого конкретного випадку уточнюйте інформацію по телефоном, вказаним на сайті.

«Медстрахсервіс» — європейський досвід та якість! Саме тому, прийшови до нас, ви не будете стояти в чергах та чекати декілька тижнів для отримання санітарної книжки нового зразка. Всього за одну годину часу наші фахівці оформлять вам санітарну книжку, поки ви будете займатися своїми справами чи куштувати нашу неймовірну італійську каву.
Заощаджуйте ваш час та кошти, обирайте якісне та комфортне обслуговування! Дзвоніть нам за номером, вказаним на сайті та приходьте в наш медичний центр в будь-який зручний для вас час. Ми працюємо без вихідних!

Отзывы

Нам важно Ваше мнение

Мы работаем над качеством услуг нашей клиники!
Расскажите о своих впечатлениях о "Медстрахсервис"

feedback

Мы работаем без выходных и праздников

Приезжайте к нам

Левый берег:

График работы:

Ежедневно 09:00 - 19:00

Правый берег:

(0800) 21-91-03
(044) 383-43-13
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
г. Киев, ул. Героев Днепра, 35

График работы:

Ежедневно 09:00 - 19:00

Предварительно запишитесь по телефону

Наши партнеры

Мы работаем по действующей лицензии МОЗ

Выдаем исключительно законные медицинские справки, которые принимают любые государственные и частные учреждения
Закажите звонок и мы ответим на любой Ваш вопрос