0800 21-91-03
09:00 — 19:00 Ежедневно
г. Киев, ул. Героев Днепра, 35
0800 21-04-03
09:00 — 19:00 Ежедневно
г. Киев, ул. Кошица, 7А

Медичні довідки Київ

Основна мета медичної довідки — отримання результатів стосовно стану здоров’я робітника. Сьогодні дуже складно влаштуватися на роботу без даної довідки. Адже роботодавці, які зацікавлені в продуктивності виконання роботи будуть слідкувати за здоров’ям та фізичним станом своїх підлеглих. Тому, медичні довідки, можна сказати, є лицем робітника.
Раніше видавати медичні довідки могли лише державні медичні установи. Згадали, як це? Стояти в черзі пів дня, витратити купу нервів, а потім ще й чекати декілька тижнів на результат. Наразі, можна піти легшим шляхом, звернувшись до приватного медичного центру, який має ліцензію на надання медичних довідок.
«Медстрахсервіс» — медичний центр європейського рівня, який надає послуги стосовно оформлення та видання медичних довідок в Києві, а також надання послуг лікарів.
Сьогодні ми надаємо великий спектр послуг, серед яки медичні довідки в Києві. Ось найпопулярніші з них:

  • медична довідка водія;
  • медична довідка на роботу (форма 086/у);
  • медична довідка для вступу до вищого навчального закладу (форма 086/у);
  • медична довідка для користування басейном;
  • медична довідка на зброю;
  • медична довідка щодо виїзду за кордон, тощо.

Також надаємо додаткові послуги, з якими ви маєте змогу ознайомитися на нашому сайті. Наприклад, зробити санітарну книжку нового зравзка, видати довідку про несудимість, зробити укол або проконсультуватись у лікаря, тощо.
Задля того, щоб пройти обстеження та отпримати медичну овідку в Києві, потрібно напередодні подзвонити до нашого медичного центру та обрати зручний для вас час. Спеціалісти, які працюють у «Медстрахсервісі» з радістю допоможуть вам та нададуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять. Також, наші колеги проінформують вас, які документи потрібно мати з собою та ціни на послуги.
Мдичний центр пропонує свої послуги без прихованих платежів та інших націнок. Всі ціни, які вказані на сайті актуальні. Довідки оформляються легально, згідно вимог МОЗ України. Адже ми маємо ліцензію на законну діяльність.
Чому ми краще інших? Тому що, «Медстрахсервіс», перш за все — це комфорт та якість! медичні спеціалісти нашого центру швидко знакодять індивідуальний підхід до кожного клієнта. З нами ви будете почувати себе наче вдома.
Зацікавила наша пропозиція? Тоді дзвоніть до нас за телефоном, вказаним на сайті, обирайте зручний для вас час та приїздіть. Лікарі «Медстрахсервіс» оформлюють ваші медичні довідки в Києві поки ви куштуєте нашу неймовірно смачну італійську каву та займаєтесь своїми справами.
З радістю чекаємо на вас!

Отзывы

Нам важно Ваше мнение

Мы работаем над качеством услуг нашей клиники!
Расскажите о своих впечатлениях о "Медстрахсервис"

feedback

Мы работаем без выходных и праздников

Приезжайте к нам

Левый берег:

График работы:

Ежедневно 09:00 - 19:00

Правый берег:

(0800) 21-91-03
(044) 383-43-13
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
г. Киев, ул. Героев Днепра, 35

График работы:

Ежедневно 09:00 - 19:00

Предварительно запишитесь по телефону

Наши партнеры

Мы работаем по действующей лицензии МОЗ

Выдаем исключительно законные медицинские справки, которые принимают любые государственные и частные учреждения
Закажите звонок и мы ответим на любой Ваш вопрос