Медична довідка на зброю

В наш час, зброя — є одним з найдієвіших видів захисту. Вона потрібна громадянам, за для власного захисту, а також захисту своїх близьких. Її використовують задля задоволення своїх мисливських та спортивних інтересів. Зброя, також, невід’ємний інструмент в роботі охоронців, поліцейських, інкасаторів та багатьох інших. Але, наразі, її можливо мати лише тим, хто має медичну довідку на зброю.

Медична довідка на зброю гарантує те, що особа, яка має зброю в нормальному фізичному стані, немає судимостей та добре співпрацює з головою. В даному випадку, це медична довідка форми 127/о.
Раніше, щоб отримати таку довідку на зброю, потрібно було проходити безліч комісій, стояти в чергах, йти в різні інстанції. Сьогодні все набагато простіше, ми залюбки допоможемо вам в проходженні медичної комісії та у виданні даної медичної довідки в день проходження медкомісії.
Всього за 30 хвилин ви вийдете з нашого медичного центру з довідкою на зброю в руках, яка буде діяти протягом 3 років, і витратите на це всього лише 250 гривень. Ми заощаджуємо ваш час!
Для отримання медичної довідки на зброю потрібно мати з собою:

  • — паспорт;
  • — військовий квиток;
  • — 2 фотокартки розміром 3×4 см;
  • — медичні довідки від психіатра та нарколога.

До речі, медичні довідки від психіатра та нарколога теж можна замовити у нас. Так само, і фотографії, які ми робимо для вас протягом 5 хвилин.
«Медстрахсервіс» — медичний центр європейського рівня. Ми пропонуємо вам оформити медичні довідки з усіх популярних напрямах. Наші спеціалісти гарантують 100% якість обслуговування.
В нашому медичному центрі ніколи не буває черг. Оскільки, ви завчасно записуєтесь на проходження комісії у більш зручний для вас час. Достатньо лише подзвонити за одним із номерів, вказаних на сайті. Після чого за вами резервується дата та час.
Після проходження медкомісії ми надаємо вам вашу медичну довідку на зброю. Вся процедура займає у вас не більше 30-40 хвилин.
Всі довідки в «Медстрахсервіс» оформляються легально, згідно вимогам МОЗ України. Ми маємо ліцензію на законну діяльність.
Не дуже бажаєш стояти в чергах, декілька днів проходити медичну комісію, але дуже хочеш швидко отримати зброю? Тоді тобі до нас! Скоріш дзвони, записуйся та проходь медичну комісію без зайвих клопот! Ми чекаємо на тебе!

Поставьте Вашу оценку. Спасибо! 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...