0800 21-91-03
09:00 — 19:00 Ежедневно
г. Киев, ул. Героев Днепра, 35
0800 21-04-03
09:00 — 19:00 Ежедневно
г. Киев, ул. Кошица, 7А

Медична довідка водія Київ

Сьогодні кожен третій, чи навіть другий має автомобіль та не мають уявлення як без нього можливо обходитись. Власний автомобіль, в першу чергу — це комфорт! Задля того, аби мати можливість керувати автомобілем потрібно чудово себе почувати, добре бачити, мати здоровий глузд та швидко реагувати на дорозі, у випадку, якщо станеться несподівана подія. Також, вам знадобиться медична довідка водія.

Що таке медична довідка водія та для чого вона потрібна?

Дана довідка видається кожному автомобілісту, для того, щоб мати змогу сідати за кермо. В ній міститься інформація щодо здоров’я, зору, психічного стану та наявності наркотичної залежності у водія. Медична довідка для водіїв має форму 083/о. Без неї жодна людина не має права сідати в автомобіль, отримати посвідчення водія та, навіть, влаштуватися на профільну роботу.
Для отримання медичної довідки для водіїв в Києві потрібно пройти ряд лікарів та здати купу аналізів. Список лікарів, обов’язкових для проходження, є вичерпним, туди входять: отоларинголог, окуліст, хірург, невропатолог, гінеколог (для жінок) та терапевт. Також потрібно мати довідку від нарколога та психолога.
Пройти медкомісію та отримати довідку можна як в державній поліклініці, так і в приватному центрі. Однак, можете одразу розраховувати на величезні черги та такі ж довгі строки надання довідки.
Всього за 30 хвилин «Медстрахсервіс» пропонує пройти медкомісію та отримати медичну довідку для водіїв в Києві. Вам не потрібно буде стояти в чергах, чекати на лікарів, а потім ще, невідомо скільки, чекати на отримання довідки. Все дуже просто, потрібно лише зателефонувати до нас за номером телефону, вказаному на сайті та записатися на прийом. Мати при собі такі документи:

  • паспорт;
  • дві фотокартки розміром 3×4;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків);
  • сертифікат нарколога та психолога.

До речі, сертифікат нарколога та психолога, також, можна замовити у нас в «Медстрахсервіс».
Якщо ви цінуєте власний час, стояти серед купи людей в чергах не приносить вам задоволення і ви бажаєте перебувати в комфорті. Тоді чекаємо на вас за адресами вказаними на сайті! Ми працюємо без вихідних.
Наші спеціалісти допоможуть легко та швидко пройти медичну комісію та, протягом 30 хвилин. ви вже будете сидіти з медичною довідкою для водіїв в Києві, у нашому медичному центрі, куштуючи найсмачнішу каву.

Отзывы

Нам важно Ваше мнение

Мы работаем над качеством услуг нашей клиники!
Расскажите о своих впечатлениях о "Медстрахсервис"

feedback

Мы работаем без выходных и праздников

Приезжайте к нам

Левый берег:

График работы:

Ежедневно 09:00 - 19:00

Правый берег:

(0800) 21-91-03
(044) 383-43-13
(050) 367-98-98
(093) 988-44-55
(067) 480-84-74
г. Киев, ул. Героев Днепра, 35

График работы:

Ежедневно 09:00 - 19:00

Предварительно запишитесь по телефону

Наши партнеры

Мы работаем по действующей лицензии МОЗ

Выдаем исключительно законные медицинские справки, которые принимают любые государственные и частные учреждения
Закажите звонок и мы ответим на любой Ваш вопрос