Медична довідка 083/о Київ

Медична довідка 083/о Київ

Медичні довідки сьогодні потрібно мати всім водіям, незалежно від категорії чи виду транспортного засобу. Медична довідка для водіїв в Києві видається кожному при отриманні посвідчення водія, влаштування на роботу пов’язаною з керуванням автомобіля, переоформлення документів та, навіть, під час оформлення ДТП. Перш за все, така довідка потрібна задля безпеки на дорогах.
Медична довідка такого формату має форму 083/о і називається медична довідка 083/о для водіїв. Її повинна видати спеціалізована установа з усіма необхідними ліцензіями. Раніше такі довідки видали лише державні установи, тобто звичайні поліклініки. Зараз медична довідка 083/о оформляється та видається і в приватних медичних центрах також. Тому, «Медстрахсервіс» радий допомогти вам з усіма питаннями, які у вас виникають стосовно отримання довідок.

Медична довідка щодо придатності керування транспортним засобом, так вона називається офіційно, містить в собі найменування закладу, яке видало дану довідку, ПІП особи, якій вона видається, дата та місце її проживання та медичні дані. В додатку до цієї довідки ви маєте надати сертифікати від нарколога та психолога. Якщо таких у вас немає — не проблема! Їх також можна замовити у нас. В нашому медичному центрі ви можете замовити будь-які медичні довідки,по всіх популярних напрямах.
«Медстрахсервіс» пропонує свої послуги без націнок, прайс на всі послуги можна подивитись на сайті. Ціна медичної довідки 083/о складає 300 гривень.
Для проходження медкомісії при собі потрібно мати такі документи:

  • паспорт;
  • дві фотокартки розміром 3×4;
  • військовий квиток або приписне свідоцтво (для чоловіків);
  • сертифікат нарколога та психолога.

Ми гарантуємо якісне проходження медичної комісії, та швидкий результат. Вже за 30-40 хвилин ви будете мати готову медичну довідку для водіїв. Адже в «Медстрахсервісі» ніколи немає черг, але є спеціалісти, які надають професійні консультації та допомогу. Наш медичний центр — центр європейського рівня з найкращим обслуговуванням!
Все ще шукаєте, де можна якісно та недорого зробити медичну довідку 083/о? Скоріш дзвоніть до нас за номером телефону, вказаним на сайті та записуйтесь на прийом в зручний для вас час. З радістю чекаємо на вас!

Поставьте Вашу оценку. Спасибо! 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Загрузка...