Медогляд на роботу Київ

У нинішньому світі без наявності медичної довідки практично неможливо працевлаштуватись та вступити до вищої навчальної установи. Завданням медичного огляду є визначення стану здоров’я працівників, виявлення професійних захворювань та попередження виникненню та розповсюдженню інфекційних хвороб.

За великим рахунком, медогляд на роботу повинні в обов’язковій формі проходити ті робітники, які працюють на підприємствах з продуктами харчування та торгівлі, лікарськими засобами, косметичними. Також працівникам, які надають послуги у комунальних та побутових підприємствах. Але роботодавець може попросить пройти медогляд на роботу, задля того, щоб знати про стан здоров’я працівника.
Нерідко завдяки медогляду на роботі, працівникам, проходячи його, швидко діагностували шкідливі хвороби, які вдавалося безболісно вилікувати.
Для того, щоб пройти медогляд та отримати медичну довідку потрібно пройти мінімум п’яти лікарів, серед яких:

  • — хірург;
  • — окуліст;
  • — терапевт;
  • — отоларинголог;
  • — невропатолог;
  • — гінеколог (у деяких випадках потрібно пройти жінкам).

Даний медогляд на роботу в Києві можна пройти в міській державній лікарні, яка має на це дозвіл. Треба буде прийти, зайняти чергу до кожного лікаря, заплатити за всі послуги окремими квитанціями, витратити купу часу і чекати ще мінімум декілька днів, для отримання результатів медогляду. Але, є й інший шлях — приватна клініка.
«Медстрахсервіс» — приватний медичний центр, який протягом довгого часу допомагає людям вирішувати їх питання. які виникають з приводу оформлення медичних довідок по всіх популярних напрямах. З нами ви не будете стояти в чергах, бо у нас їх немає! Ви будете швидко та комфортно проходити медогляд на роботу в Києві. Весь час, який вам знадобиться для проходження медогляду та отримання медичної довідки на роботу — 30 хвилин. Всього за 30 хвилин, ви отримаєте довідку на роботу, вип’єте найсмачнішу італійську каву та заощадите ваш час.
Для проходження, при собі треба мати паспорт, амбулаторну карту та флюорографію. яка діє на момент оформлення. Якщо ж флюорографії у вас немає — не проблема! Ви можете зробити її в нашому медичному центрі.
Вже думаєте, як швидше записатися на медогляд до «Медстрахсервіс»? Скоріш дзвоніть нам за телефоном, вказаним на сайті або просто приїздіть в один з наших центрів. Обирайте зручний для вас час, та проходьте медогляд на роботу в Києві з комфортом!

Поставьте Вашу оценку. Спасибо! 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 3,50 из 5)
Загрузка...