Довідка в басейн Київ

Заняття спортом дуже добре впливають на наше здоров’я. Це знають всі: і дорослі, і діти. Кожен лікар порекомендує вам, хоча б кілька разів на тиждень займатись спортом. Біг, танці, боротьба: існує дуже багато видів спорту, які можна обрати для себе. Найпопулярнішим та одним з найкорисніших видів спорту — є плавання! Плавання розвиває всі групи м’язів, зміцнює організм, та надає бадьорості на весь день.
Для того, щоб відвідувати басейн, вам потрібний спеціальний костюм, гумова шапочка, гігієнічні засоби та, найголовніше, медична довідка в басейн.
Медична довідка в басейн — це довідка, в якій вказано. що людина не хворіє на захворювання передбачувані для проходження медкомісії. Не є небезпечною для інших, та має право займатись в басейні.
Відповідну медичну довідку в басейн у Києві можна оформити в державній та приватній медичній установі. Для її отримання, зазвичай, потрібно пройти таких лікарів, як дерматовенеролог, терапевт, для дітей — педіатр, а також гінеколог — для жінок, уролог — для чоловіків. Потрібно буде витратити купу часу, обійти всіх лікарів та чекати декілька днів, а то і тижнів, щоб отримати медичну довідку в басейн.
«Медстрахсервіс» пропонує вам отримати дану довідку без трати вільного часу та псування нервів. Спеціалісти нашого медичного сервісу європейського рівня допоможуть вам швидко та якісно отримати медичну довідку в басейн у Києві.
Все, що вам потрібно буде зробити, це зателефонувати до нашого центру, записатися на зручну для вас дату та час, взяти з собою паспорт або інший документ, що підтверджує вашу особу та гарний настрій! Медичні працівники нашого центру все зроблять для вас за 30 хвилин. Поки ви будете коштувати смачну італійську каву.
Дана медична довідка, крім басейну, також, дозволяє перебувати у лазні, сауні та інших спортивних секціях. Строк її дії від 3 до 6 місяців. Після чого її потрібно буде оновлювати.
Приклад довідки можете побачити на нашому сайті. В ній вказуються:

  • назва медичної установи, яка видала довідку;
  • ПІП пацієнта, дату народження та адресу;
  • серія та номер довідки;
  • стан здоров’я пацієнта та його придатність для занять плаванням;
  • підписи та печатки лікарів медустанови.

Ми працюємо без вихідних! Тому ви маєте змогу обрати найзручніший для вас час, приїхати, пройти медкомісію без черг та отримати медичну довідку в басейн в Києві всього за 30 хвилин. Заощаджуйте ваш час та нерви, приходьте в «Медстрахсервіс». Тут ви відчуєте комфорт та європейський рівень обслуговування!

Поставьте Вашу оценку. Спасибо! 1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...